Společenský večer

Společenský večer se uskuteční 2. 4. 2022 v restauraci Chaloupka v Ústí nad Labem.

adresa: Masarykova 53/223, Ústí nad Labem
začátek společenského večera: 17:30 
parkování: parkoviště u zimního stadionu (bezplatné)

poplatek za společenský večer: 400 Kč vč. DPH (platí všichni účastníci)
platba při registraci na konferenci hotově nebo platební kartou

Chaloupka je jedna z nejstarších a nejznámějších restaurací v Ústí nad Labem, která má dlouholetou tradici sahající až do první poloviny minulého století. Chaloupka byla velmi oblíbená už v minulém režimu, stíraly se v ní sociální rozdíly. Chodili sem dělníci, úředníci, partajní tajemníci i primátoři. Nejznámějším vrchním byl v 80. letech Jindřich Pryl, který nepotřeboval tužku ani bloček, nic si nepsal, nedělal si čárky, vše si přesně pamatoval.

Na přelomu roku 2018 Chaloupka změnila svůj vzhled, atmosféra však zůstala stejná. Je místem setkávání, soudržnosti, týmové práce a naděje pro lidi, kteří ji potřebují. Zaměstnává lidi s nelehkým životním příběhem. Restauraci provozuje Fokus Labe, jehož posláním je podporovat lidi se zkušeností s duševním onemocněním v nalézání nové životní naděje a nových životních a pracovních rolí, které podporují člověka na jeho cestě k zotavení.

Motto "Jako od babičky" nejvíce vystihuje vztah této restaurace ke gastronomii. Jako když vám babička vaří a volá Vás k obědu a vy usedáte ke stolu plni štěstí. Víte, že dostanete jídlo s láskou dělané z lokálních surovin. To se snaží v naší Chaloupce naplňovat každý den. 
 Krajská zdravotní a.s. (c) 2016